Gwarancja

Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort użytkowania oferowanych produktów udzielamy Kupującym gwarancji w zależności od asortymentu na jeden, dwa, a nawet na dziesięć lat.

Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od momentu wydania towarów Kupującemu.

Długość okresu gwarancji dla poszczególnych produktów oraz wszelkie inne informacje dotyczące gwarancji zawarte są w Ogólnych Warunkach Zakupów i Gwarancji   dostępnych tutaj   

                 Gwarancja na produkty marki LIFETIME:

                                                                                       logo-jpg-web.jpg       

Firma LIFETIME, której produkty dystrybuujemy dąży do tworzenia produktów wysoce odpornych na zużycie podczas ich eksploatacji. Nasi Klienci mogą zaufać produktom marki LIFETIME ze względu na sposób ich projektowania, wytwarzania i testowania. Potwierdzamy wykonanie oferowanych mebli z materiałów i komponentów najwyższej jakości oraz gwarantujemy łatwość w ich utrzymaniu i konserwacji. Oferujemy kompleksową gwarancję na wszystkie wyroby i ich części. Obejmuje ona wszelkie defekty produkcyjne mogące się pojawić w czasie jej trwania. Wszystkie produkty zostały przetestowane pod względem wytrzymałości na obciążenia i odporności na warunki zewnętrzne. Tym samym zapewnione jest całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Oferowane przez nas stoły cateringowe stworzone z myślą o i rygorystycznych zastosowaniach komercyjnych posiadają 10-letnią gwarancję producenta.