O nas

Będąc liderem rynku mebli bankietowych od wielu lat wyposażamy hotele, restauracje, sale bankietowe, sale konferencyjne i inne duże obiekty z branży HoReCa. Dzięki temu posiedliśmy kompetencje i doświadczenie niemożliwe do zdobycia w żaden inny sposób. Liczne realizacje na terenie niemal całej Europy są potwierdzeniem naszej solidności oraz wysokiej jakości naszych produktów. Pozytywne recenzje naszych dotychczasowych klientów inwestycyjnych nie biorą się z niczego. Dajemy bardzo szerokie możliwości zaopatrywania obiektów HoReCa w bogaty asortyment wyrobów, a jednocześnie proponujemy elastyczne warunki współpracy, specjalne rabaty, indywidualne podejście do realizacji każdego projektu, najwyższej jakości serwis oraz szybkie terminy wykonania dostosowane do konkretnych potrzeb. Branża, do której kierujemy naszą ofertę jest obszarem bardzo wymagającym, a nasza firma na tym niezwykle konkurencyjnym rynku jest w stanie zaoferować to, czego próżno szukać u większości naszych branżowych rywali. Świetny stosunek ceny mebli do ich jakości – oto nasz kluczowy atut.

Naszą specjalnością jest produkcja i dystrybucja wytrzymałych, sztaplowanych krzeseł i stołów bankietowych. Oferta obejmuje także bogatą kolekcję tekstyliów i akcesoriów oraz najlepsze na rynku meble cateringowe. Meble cateringowe, które mamy przyjemność przedstawić, dedykowane są do ciężkiego i intensywnego użytkowania. Rozwiązania technologiczne i zastosowane komponenty przy ich produkcji sprawiają, że produkty te okazują się w praktyce niezwykle trwałe, a równocześnie łatwe w użyciu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że właściciele lokali gastronomicznych, firm cateringowych czy obiektów konferencyjnych przywiązują ogromną wagę do szczegółów. Dlatego meble z naszego asortymentu cechują się perfekcyjnym wykonaniem. Do ich produkcji używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów, które zapewniają doskonałe cechy użytkowe. U nas każdy szczegół jest idealnie dopracowany.

MEXTRA jest wyłącznym dystrybutorem mebli cateringowych amerykańskiej marki LIFETIME. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście modeli funkcjonalnych i lekkich stołów i krzeseł cateringowych. LIFETIME to wytrzymałość, trwałość i niezwykła estetyka na wyciągnięcie ręki. Amerykański producent od ponad 30 lat dostarcza najlepsze na świecie meble z tworzywa sztucznego. Na szczególną uwagę zasługuje grupa reprezentacyjnych stołów składanych, będących jedynymi na rynku produktami o szczególnych właściwościach użytkowych. W tych właśnie stołach innowacyjny projekt krawędzi blatu (MAGNETIC) pozwala na lepsze ich dopasowanie do siebie podczas sztaplowania, dzięki czemu każdy sztapel jest prosty i solidny. Daje to oszczędność nawet 20% przestrzeni magazynowej w stosunku do poprzednich modeli. Wszystkie krzesła i stoły z oferty LIFETIME bazują na stelażach stalowych specjalnej konstrukcji, a ich blaty, siedziska i oparcia produkowane są z czystego polietylenu wysokiej gęstości. Dzięki temu są mocniejsze, lżejsze i bardziej wytrzymałe od mebli drewnianych. Tworzywo posiada dodatek anty-UV, dzięki czemu meble idealnie nadają się do użytkowania również na zewnątrz pomieszczeń. Są niezwykle łatwe w obsłudze, czyszczeniu i utrzymaniu. Odpowiedni dobór najlepszych surowców i parametrów technicznych zapewnia niezawodność oferowanych mebli cateringowych, co potwierdza 10-letnia gwarancja producenta.

Służymy Państwu fachowym doradztwem. Nasi handlowcy chętnie odpowiedzą na każde pytanie i doradzą wybór właściwych stołów czy też krzeseł cateringowych. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Dziełem Handlowym.